KONST / Litografier / Färglitografi 14965006
nr 1496 5006
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
3 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: ca 60x75 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:54:53
14/10 22:05:41
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm