KONST / Litografier / Färglitografi 14943244

nr 1494 3244

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, 3 st, Motiv från Stockholm respektive Uppsala. Signerade. Yttermått inklusive ram: 62x74-66x79 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:41:56

2/10 21:26:44 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm