KONST / Litografier / Färglitografi 16602040
nr 1660 2040
César Baldaccini
(1921-1998), Frankrike
César Baldaccini (1921-1998), komposition, EA-upplaga. Signerad, färglitografi, numrerad 10/35. Bladets mått: 80x68 cm, yttermått inklusive ram: 85x74 cm
César Baldaccini, fransk skulptör född 1921, död 1998..
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:27:47
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
César Baldaccini
Läs mer om César Baldaccini