KONST / Litografier / Färglitografi 14204026

nr 1420 4026

Catrina Liljegren

(f. 1962), Sverige

Signerad, numrerad 195/200. Färglitografi. Bladets mått: 38x38, yttermått inklusive ram: 46x46 cm

Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:30:46

Catrina Liljegren

Läs mer om Catrina Liljegren