KONST / Litografier / Färglitografi 16657044
nr 1665 7044
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi, Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 15/125, daterad 80 cm, yttermått inklusive ram: 35x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:42:09
9/12 18:37:09