KONST / Litografier / Färglitografi 7574603
*
nr 757 4603
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 1978, 98/125, motivets mått: 34x60
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 maj 2012
kl 17:07:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 12:05:27
1
100 kr
7/5 16:43:54
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Carl Magnus
nr 757 4603
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 1978, 98/125, motivets mått: 34x60
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 maj 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 12:05:27 | 1 | 100 kr |
| 7/5 16:43:54 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



