KONST / Litografier / Färglitografi 15554214
nr 1555 4214
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 118/295. Färglitografi, bildmått: 38x26 cm, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:47:10
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer