KONST / Litografier / Färglitografi 12837145
nr 1283 7145
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Påskön. Signerad, numrerad 220/295, ca 29x39cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:45:33
16/10 20:09:03
21 okt
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer