KONST / Litografier / Färglitografi 12432115

nr 1243 2115

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Färglitografi, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. "Take off". Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 41x62

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:48:01

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd