KONST / Litografier / Färglitografi 12432115

nr 1243 2115

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Färglitografi, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. "Take off". Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 41x62

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:48:01

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd