KONST / Litografier / Färglitografi 12555584

nr 1255 5584

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Färglitografi, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Signerad, numrerad 72/90, ca 87x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:33:40

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd