KONST / Litografier / Färglitografi 14688160
nr 1468 8160
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 235/1500, oramad löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:49:52
19/5 23:01:10
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd