KONST / Litografier / Färglitografi 13862089
nr 1386 2089
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad Reuterswärd, numrerad 67/100. Bladets mått: 32x96 cm, yttermått inklusive ram: 37x101 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:13:35
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
22 mar
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd