KONST / Litografier / Färglitografi 12575589

nr 1257 5589

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Färglitografi, 2 st, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Signerad, numrerad 17/200. 62x44

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 maj 2019
kl 19:53:49

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd