KONST / Litografier / Färglitografi 8615541
nr 861 5541
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi , Carl Fredrik Reuterswärd (f. 1934), signerad, 56/100, motivet: 60x41
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 november 2013
kl 18:02:28
100 kr
200 kr
400 kr
1.000 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd