KONST / Litografier / Färglitografi 13732008

nr 1373 2008

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Carl Anton (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 46/200, bladets mått: 46x56, oramat löst blad

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:59:49

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton