KONST / Litografier / Färglitografi 16568293
nr 1656 8293
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 89/150, mm 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x71 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
måndag 11 november 2024
kl 20:08:59