KONST / Litografier / Färglitografi 11698114
nr 1169 8114
CO (Carl Otto) Hultén
(1916-2015), Sverige
Färglitografi, Carl-Otto Hultén (1916-2015), Sverige. Signerad och numrerad 96/125. Löst blad, bladets mått: 43x56
Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:36:57
14/3 23:31:07
CO (Carl Otto) Hultén
Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén