KONST / Litografier / Färglitografi 13342211
nr 1334 2211
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Söderkåkar, . Signerad, numrerad 134/360. Motivet: 32x45 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:58:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)