KONST / Litografier / Färglitografi 14808538
nr 1480 8538
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
"Rallarrosor". Signerad, numrerad 20/300, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:13:33
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr