KONST / Litografier / Färglitografi 12916478
nr 1291 6478
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Af Chapman. Signerad, numrerad 117/250. Motivet: 31x39 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:11:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr