KONST / Litografier / Färglitografi 12315078
nr 1231 5078
Camille Hilaire
(1916-2004), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 96/100, bladets mått: 53x74 cm
Camille Hilaire, fransk bildkonstnär född 1916, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:59:20
27/1 13:32:07
Camille Hilaire
Läs mer om Camille Hilaire