KONST / Litografier / Färglitografi 14776001

nr 1477 6001

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Signerad, numrerad 59/125. Färglitografi. Bladets mått: 106x76 cm, yttermått inklusive ram: 112x82 cm

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:12:32

3/7 18:35:50 1      Vinnande bud

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson