KONST / Litografier / Färglitografi 12211141
nr 1221 1141
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, 86/150, komposition. Signerad, daterad 1993, bladets mått: 51x42
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 3 december 2018
kl 18:04:17
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson