ART / Lithographs / Litograph in colors 13978168
nr 1397 8168
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Bruno Karlsson (1927-2020), Sweden. Stockholm, Sweden. Signed, numbered 155/360, dated -91. Unframed. Sheet: 46x63 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 155/360, daterad -91. Oramat löst blad. Bladets mått: 46x63 cm
300
SEK 100
Monday May 17 2021
at 19:33:26
11/5 23:10:58
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson