KONST / Litografier / Färglitografi 15992028

nr 1599 2028

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Signerad, numrerad 139/360. Färglitografi, bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 47x64 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 februari 2024
kl 18:54:31

  • Tema
  • 19 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson