KONST / Litografier / Färglitografi 12143111
nr 1214 3111
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, daterad 1983, numrerad 9/250, Stockholms Slott. Motivet: 30x43 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:01:49
24/10 10:40:51
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson