KONST / Litografier / Färglitografi 14278238

nr 1427 8238

Bo Swenson

(f. 1932), Sverige

Signerad, numrerad 73/220. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, oramat löst blad

Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:47:12

Bo Swenson

Läs mer om Bo Swenson