KONST / Litografier / Färglitografi 11965071
nr 1196 5071
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/195, Motivet: 71x52
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:23:11
13/8 14:41:01
100 kr
13/8 17:43:14