KONST / Litografier / Färglitografi 13767075

nr 1376 7075

Färglitografi

Bo Lundkvist. Signerad, numrerad 10/40. Motivet: 56x39cm, yttermått inklusive ram: 90x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:55:57