ART / Lithographs / Litograph in colors 14896080
nr 1489 6080
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Bo Larsson (b. 1945), Sweden. "Interiör med burspråk". Signed, litograph in colors, numbered 204/260. Image dimensions: 50x68 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Interiör med burspråk". Signerad, färglitografi, numrerad 204/260. Bildmått: 50x68 cm
Bo Larsson, Swedish painter, born 1945.
SEK 100
Monday September 12 2022
at 18:26:42
7/9 07:46:23