KONST / Litografier / Färglitografi 14896080
nr 1489 6080
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
"Interiör med burspråk". Signerad, färglitografi, numrerad 204/260. Bildmått: 50x68 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
7/9 07:46:23