KONST / Litografier / Färglitografi 13978173

nr 1397 8173

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 131/180. Oramat löst blad, 61x45 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:26:52

17/5 17:09:01 1      Vinnande bud
17/5 18:16:41 1      justering av budtak

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist