KONST / Litografier / Färglitografi 10368110
nr 1036 8110
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), flaska, 92/245, signerad, bladets mått: 80x55
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2016
kl 18:18:15
8/5 01:48:12
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist