KONST / Litografier / Färglitografi 14964208

nr 1496 4208

Bo Cronqvist

(f. 1948), Sverige

2 st, Signerad, numrerad 100- upplaga. Färglitografi, bildmått: 37x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm

Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 20:30:34

17/10 18:00:28 1      Vinnande bud
17/10 18:03:09 1      justering av budtak

Bo Cronqvist

Läs mer om Bo Cronqvist