KONST / Litografier / Färglitografi 14099475

nr 1409 9475

Bo Alström

(f. 1937), Sverige

Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 31x41, yttermått inklusive ram: 44x51 cm

Bo Alström, svensk bildkonstnär född 1937 i Kalmar.

måndag 2 augusti 2021
kl 19:25:33

Bo Alström

Läs mer om Bo Alström