KONST / Litografier / Färglitografi 14739523
nr 1473 9523
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 53x42, yttermått inklusive ram: 70x56 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:39:23
5/6 19:36:10
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson