KONST / Litografier / Färglitografi 13566396

nr 1356 6396

Bo Åke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 190/260. Motivet: 66x49cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:13:04

Bo Åke Adamsson

Läs mer om Bo Åke Adamsson