KONST / Litografier / Färglitografi 15847078

nr 1584 7078

Bo Åke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad EA, "Atlanta nineteen hundred ninety six". Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x67 cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:42:33

6/12 22:04:51 1      100 kr
11/12 18:12:26 2      Vinnande bud

Bo Åke Adamsson

Läs mer om Bo Åke Adamsson