KONST / Litografier / Färglitografi 15847078
nr 1584 7078
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad EA, "Atlanta nineteen hundred ninety six". Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x67 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:42:33
6/12 22:04:51
100 kr
11/12 18:12:26
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson