KONST / Litografier / Färglitografi 15475052

nr 1547 5052

Bo Åke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 230/360,40x48 cm, yttermått inklusive ram: 64x72 cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 juni 2023
kl 18:48:42

10/6 17:36:11 1      Vinnande bud

Bo Åke Adamsson

Läs mer om Bo Åke Adamsson