KONST / Litografier / Färglitografi 14545175
nr 1454 5175
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 58x46cm, yttermått inklusive ram: 81x70cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:12:28
12/3 14:56:21
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson