KONST / Litografier / Färglitografi 13592511
nr 1359 2511
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 46x62cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:02:48
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson