KONST / Litografier / Färglitografi 16495150
nr 1649 5150
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 71x54 cm, yttermått inklusive ram: 100x80 cm. Signerad
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:38:30
14/10 16:01:09
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson