KONST / Litografier / Färglitografi 14278237

nr 1427 8237

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Signerad, numrerad 49/150, segelbåtar. Färglitografi, bildmått: 29x44cm, bladets mått: 43x54cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:39:55

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth