KONST / Litografier / Färglitografi 15527107
nr 1552 7107
Färglitografi
Björn Lindrot, Utsikt från fönstret. Signerad, numrerad 79/300. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:24:29
17/7 19:15:47