ART / Lithographs / Litograph in colors 14513034
nr 1451 3034
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. Signed, numbered 51/150. Litograph in colors, Image dimensions: 20x30cm, outer dimensions including frame: 33x43cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 51/150. Färglitografi, bildmått: 20x30cm, yttermått inklusive ram: 33x43cm
Björn Krestesen, Swedish painter, born 1951
600
SEK 400
Monday February 28 2022
at 21:04:29
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr