KONST / Litografier / Färglitografi 15026156

nr 1502 6156

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

"Älven" signerad, färglitografi, daterad -82. Numrerad 83/310. Bildmått: 50x63 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 november 2022
kl 18:26:43

11/11 09:54:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen