KONST / Litografier / Färglitografi 15026156
nr 1502 6156
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
"Älven" signerad, färglitografi, daterad -82. Numrerad 83/310. Bildmått: 50x63 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:26:43
11/11 09:54:15