KONST / Litografier / Färglitografi 11811337
nr 1181 1337
Björn Eneroth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 36/165, motivet: 70x53 cm
Björn Eneroth, svensk bildkonstnär född 1937 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:49:21
7/5 20:44:21
Björn Eneroth
Läs mer om Björn Eneroth