KONST / Litografier / Färglitografi 12804128
nr 1280 4128
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Färglitografi, Brasilien. Signerad, daterad -77, numrerad 118/300. Motivet: 30x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:32:43
7/10 18:08:36
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg