KONST / Litografier / Färglitografi 8692032

nr 869 2032

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Färglitografi, Björn Berg (1923-2008), motiv från Paraguay, 210/ 300, signerad, motivet: 30x42

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2014
kl 20:46:51

13/1 17:54:06 1      Vinnande bud

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg