KONST / Litografier / Färglitografi / collage 14936186

nr 1493 6186

Birgit Broms

(1924-2008), Sverige

Färglitografi / collage, Signerad, numrerad 56/65, Skridskoåkare. Färglitografi med applikationer. Bladets mått: 55x75 cm, yttermått inklusive ram: 61x83 cm

Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.

Utrop:

12.000 kr - 14.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:20:41)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 19:29:58

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 26 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Birgit Broms

Läs mer om Birgit Broms