KONST / Litografier / Färglitografi 8135263
nr 813 5263
Färglitografi
Birger Ohlsson, Höstsol, signerad, motivets mått. 37x29
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:02:24
5/3 23:43:02